بیمه زندگی ترنم باران

‌ درباره ترنم

در همه کشورهای جهان و از جمله ایران تغییر و نااطمینانی‌­ها، شما و اطرافیان شما را نسبت به آینده و وضعیت مالی سال‌‌های دورتر نگران می‌کند. پس‌اندازکردن در شرایط تورمی حداقل کاری است که باید کرد. تنها روش پس‌انداز، افتتاح حساب بانکی و دریافت سود ماهانه نیست؛ روش‌های بدیلِ کارآمدتری هم وجود دارد که مزایای اقتصادی پایدارتر و سود بیشتری نصیب شما می‌کند.

میزان درآمد شما نیست که شما را برخوردار و متمول می­‌کند، بلکه نحوه سرمایه‌گذاری شماست که تفاوت ایجاد می­‌کند. سرمایه‌گذاری انواع مختلفی دارد که بیشتر آن‌ها به دانش و اطلاعات تخصصی نیازمند است. خرید بیمه‌نامه‌های زندگی یکی از ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها در دنیای امروز است که به تخصص کمتری نیاز دارد. شما با خرید بیمه‌نامه زندگی مناسبی که به­‌درستی طراحی شده، سرمایه خود را در اختیار کسانی قرار می‌دهید که با مهارت­‌های سرمایه­‌گذاری خود بتوانند در چارچوب امکانات اقتصاد کشور، بالاترین بازدهی را برای سرمایه شما به همراه آورند. مدعی هستیم که بیمه­‌نامه ترنم چنین محصولی است.

 بیمه باران (سهامی عام) به طور تخصصی در حوزه بیمه‌های زندگی فعالیت می‌کند؛ شرکت با ارائه طرح‌ها و بیمه‌نامه‌های جدید می­‌کوشد به نیازها و خواسته‌های مشتریان خود پاسخ دهد و حداکثر رضایت­مندی آنان را تأمین کند. بر همین اساس، شرکت بیمه باران بیمه‌نامه ترنم را به شما معرفی می‌کند که در شرایط دشوار اقتصاد امروز کشور، پس‌انداز خود را به‌­درستی سرمایه‌گذاری کنید و بر ارزش آن بیفزایید.

‌‌‌

‌ مدت بیمه‌نامه و میزان حق ­بیمه

از آنجا که نرخ تورم در اقتصاد ایران بالاست، مدت این بیمه‌نامه حداکثر پنج سال است، یعنی شما می‌توانید بیمه‌نامه زندگی ترنمِ یک­ساله، دوساله، سه­‌ساله، چهارساله یا پنج‌ساله خریداری کنید. هم­چنین می‌توانید حق­‌ بیمه خود را یکجا  یا در طول دوره ماهیانه، فصلی، سالیانه یا به هر شکل دیگر که متناسب با امکانات شماست، پرداخت کنید. مثلاً، ممکن است بیمه‌نامه‌ای سه ساله بخرید و تعهد کنید هر ماه یک میلیون تومان حق­ بیمه پرداخت کنید؛ یعنی جمعاً 36 میلیون تومان طی سه سال بپردازید. اگر در پرداخت آن مشکل داشتید و نتوانستید حق ­بیمه را به موقع پرداخت کنید، یا از مبلغی که تعهد کرده‌اید کم‌تر پرداختید، در این نوع بیمه‌نامه مشکلی پیش نمی‌آید. نه بیمه‌نامه باطل می‌شود و نه حقی از شما سلب می‌شود. باز هم سود مشارکت سرمایه به شما تعلق می‌گیرد. برعکس، اگر به هر علت، در یکی از ماه‌ها به جای یک میلیون تومان تعهد‌ شده دو میلیون تومان بپردازید، سود تضمینی و سود مشارکت شما متناسب با پرداخت اضافی، افزایش می‌یابد.

‌ بیمه زندگی باران با سرمایه بیمه‌گذار چه می‌کند؟

سرمایه بیمه‌گذاران در سبدی متنوع از دارایی‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود تا ریسک سرمایه آنان کاهش یابد. با این همه بیمه‌گذاران به ازای مدت بیمه‌نامه از یک تا پنج سال از سود تضمینی 10 تا 16 درصد برخوردار می‌شوند. سود مشارکت سرمایه‌گذاری نیز که بیش از سود تضمینی است به بیمه‌نامه تعلق می گیرد. سود مشارکت هر سه ماه اعلام و هر شش ماه در ذخیره ریاضی بیمه‌نامه اعمال می‌شود.

‌ این 5 طرح اختصاصی بیمه باران به شرح زیر است:

  • طرح ترنم 1 با بازده علی‌­الحساب سالانه 10 درصد (مدت زمان بیمه‌نامه 1 سال)
  • طرح ترنم 2 با بازده علی­‌الحساب سالانه 11 درصد (مدت زمان بیمه‌نامه 2 سال)
  • طرح ترنم 3 با بازده علی­‌الحساب سالانه 13 درصد (مدت زمان بیمه‌نامه 3 سال)
  • طرح ترنم 4 با بازده علی­‌الحساب سالانه 14 درصد (مدت زمان بیمه‌نامه 4 سال)
  • طرح ترنم 5 با بازده علی­‌الحساب سالانه 16 درصد (مدت زمان بیمه‌نامه 5 سال)

هراندازه که مدت زمان بیمه‌نامه بیشتر شود، نرخ سود فنی علی‌الحساب و نرخ سود مشارکت در منافع نیز بیشتر خواهد بود.

‌‌

‌ شرایط خرید بیمه‌نامه ترنم

خرید این نوع بیمه‌نامه که در حکم پس‌انداز است، برخلاف سایر بیمه‌نامه‌های زندگی، به هیچ  تشریفاتی از جمله معاینات پزشکی نیاز ندارد. به محض ابراز تمایل، بیمه زندگی باران بیمه‌نامه شما را صادر می‌کند. هم­چنین حداقل حق ‌بیمه ماهانه ترنم 100 هزار تومان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید بیمه‌نامه ترنم، به دفاتر بازاریابی یا نمایندگی‌های شرکت بیمه باران در شهر خود مراجعه فرمایید. با ورود به وب‌سایت شرکت بیمه باران به آدرس www.baraninsurance.com محل و نقشه نمایندگی‌های بیمه باران را می­‌یابید. شماره تلفن 78326000-021 نیز پاسخگوی سؤالات شماست.

دانلود فرم پیشنهاد

 دانلود بروشور ترنم باران